Projekt „Niepodległa” PLAKAT PLENER KONKURS POEZJI Koncert pokoleń Film Rekord dla Niepodległej HYMN POLSKI na bum bum rurkach Urodziny Ojczyzny APEL

100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI

PLENER

PLENER  FOTOGRAFICZNY

Dnia 14 października 2018 r.  członkowie koła regionalnego i fotograficznego wzięli udział w plenerze fotograficznym. Uczniowie i nauczyciele zaproszeni zostali przez organizatorów wycieczki – Białogardzką Spółdzielnię Mieszkaniową i Stowarzyszenie Pasjonaci. W plenerze uczestniczyli również regionalni fotograficy.

Pod  czujnym okiem fotografika p. Andrzeja Świrko i opiekuna koła p. Piotra Magdzińskiego uczniowie wykonywali zdjęcia krajobrazowe. Doskonalili sztukę fotografowania. Mieli możliwość poznania warsztatu pracy, technik wykonywania zdjęć przez innych fotografujących. Utrwalili wiedzę o przyrodzie i ukształtowaniu terenu najbliższej okolicy – małej ojczyzny.

Wykonane zdjęcia prezentujące ojczystą  przyrodę – przyrodę Pojezierza Drawskiego zostały umieszczone w filmie Nasza Niepodległa.

Relację z przebiegu pleneru zarejestrowała BTK i zamieszczono ją  w Panoramie Białogardzkiej.